Akiniai stilius

Kaip prisijaukinti spalvą

Spalvų paletė
Spalvos – tai būdas išreikšti save. Spalvomis yra atskleidžiami jausmai,  patyrimai. Tai  padeda aplinkiniams lengviau suvokti vieni kitų emocijas. Kokia mūsų reakcija, kai pamatome gatvėje pilkai apsirengusi žmogų? – Galbūt ne visuomet jį ir pastebėtume. O kas nutinka, kai minioje atsiranda spalvingai, ryškiai apsirengęs žmogus su mėlynu švarku ir geltonu skėčiu? Spalvos ir jų derinimas tarpusavyje atskleidžia žmogaus asmenybę, požiūrį į gyvenimą. Iš esmės – tai puikus įrankis, kurį mes galime ir turime išnaudoti teisingai.
Facebook patinka
Šiais metais vis dar karaliauja MĖLYNA spalva. Jos skleidžiamos emocijos: patikimumas, profesionalumas, ištikimybė, atsakingumas. Mėlyna nėra pati drąsiausia spalva, ji subtili, kultūringa, neiššaukianti, todėl ją pritaikyti lengva visur. Ypač tamsiai mėlyni atspalviai be vargo gali būti derinami ir jūsų įvaizdyje. Tai nereiškia jog nuo galvos iki kojų reikia vilkėti mėlynai, tai reiškia, jog viskas gali atsispindėti detalėse. Pavyzdžiui, akinių rėmeliai, auskarai, rankinė, tada neatsibosite nei kitiems nei patys sau.
Melyna spalva
Vasarą jos sodrumas kiek sumažėja – norisi lengvumo, tačiau mėlyna vis tiek išlieka TOP spalva mūsų kasdienybėje. Sakysite, kad sunku suspėti su vis kintančiomis populiariausiomis spalvomis ir jų deriniais?  Todėl paprasčiausias variantas būti stilingu, šiuolaikišku ir aktualiu tai būtent prie savo individualaus stiliaus derinti spalvotus aksesuarus.
Akinių stilius 2020

Mėlyna spalva ir jos atspalviai niekada nevargins, priešingai, ramins, padės
sukurti harmoniją. Taip pat šią mėlyną spalvą paprasta derinti su kitais
atspalviais. Tiesą sakant dar neteko sutikti žmogaus, kuriam netiktų arba
nepatiktų mėlyna. Ji tarsi užburia, kai pamatai. Panašiai, kaip meilė iš pirmo
žvilgsnio.

Ypatingai spalvų reikšmė išaugo karantino laikotarpiu. Matyti, kad žmonės būdami namie pasiilgo ryškaus gyvenimo skonio. Tad moterys tarsi įgavo drąsos ryškiau lakuotis nagus, darytis įdomesnius makiažus, pirkti ryškius lūpdažius, spalvotus pieštukus ir net blakstienų tušus.

Taigi jei jūs dar to nepadarėt, būtinai įsileiskit mėlyną spalvą į savo spintą ir kosmetinę. Pamėginkit užsidėti mėlynus akinių rėmelius ir juos priderinti prie savo akių, galbūt auskarų, o gal net melsvo akių pieštuko. Skirkite dėmesio detalėms, kurkite ir eksperimentuokite su spalvomis ir jų deriniais. Garantuoju, jog tai taps įdomiu ir naudingu žaidimu, tol kol prisijaukinsi visas „savo“ spalvas. 
Parengė Vizažistė/dėstytoja – Ieva Jakūbauskė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *