Akių klinika

Akių klinika „Optikos centras“, kuri įsikūrusi Klaipėdoje, teikia profesionalias paslaugas bet kokio amžiaus pacientams. Atliekami profilaktiniai tyrimai, teikiama skubi ir planinė pagalba, tinklainės pokyčių ir glaukomos ligų diagnostika bei terapinis gydymas, akinių parinkimas.

Oftalmologų ir optometrininkų profesionalumas, modernios technologijos ir įranga leidžia efektyviai nustatyti pacientų nusiskundimų priežastis ir skirti reikiamą regos korekciją bei akių ligų gydymą.

Refrakcijos ydoms ir akių ligoms diagnozuoti akių klinikoje Klaipėdoje „Optikos centras“ naudojami visame pasaulyje žinomi ir efektyviausi diagnostikos metodai, tokie kaip oftalmoskopija, nekontaktinė tonometrija, kompiuterinė perimetrija, optinė kocherentinė tomografija, autorefraktokeratometrija, ragenos topografija ir k.t.

Taip pat konsultuojami pacientai nuo gimimo: kompetentinga akių daktarė nustatys nusiskundimų priežastis ir patars kaip jas koreguoti ar išgydyti.

Facebook patinka

Mūsų akių klinikos pagrindinės paslaugos

Oftolmologo konsultacija dėl glaukomos

Optometrininko konsultacija

Mūsų akių klinikos privalumai

  • Akių klinika Klaipėdoje turi modernią diagnostikos įrangą ir terapinio gydymo prietaisus.
  • Pažangios technologijos ir technologijos, skirtos išspręsti įvairias regėjimo problemas ne tik standartiniais, bet ir sudėtingais atvejais.
  • Akių klinikoje dirba kompetentingi oftalmologai, kurie turi patirties dirbdami praktinį ir mokslinį darbą.
  • Individualus požiūris į kiekvieną pacientą, atsižvelgiant į jo organizmo, amžiaus, profesijos ypatybes.
  • Akių klinikoje “Optikos centras” Klaipėdoje platus pirmaujančių gamintojų aukštos kokybės oftalmologinių ir pagalbinių medžiagų pasirinkimas (akinių rėmelių, akinių bei kontaktinių lęšių).
  • Patogiausios sąlygos pacientams: išankstinė registracija telefonu ir internetu, informacijos ir siuntimo paslaugų palaikymas, internetinės konsultacijos, nuolaidų programa.

Registracija pas specialistą per e-pacientas sistemą.

Optikos centras akių klinika Klaipėdoje

Akių klinikos Klaipėdoje „Optikos centras“ kitos teikiamos paslaugos

akiu patikra akių klinikoje Klaipėdoje

Akių dugno apžiūra

Šiuo tyrimu pamatomas regos nervas, akies kraujagyslės, tinklainės, gyslainės ligos, galima nustatyti smegenų auglius. Akies dugno tyrimas gal būti atliekamas plačiu vyzdžiu, todėl prieš tyrimą į akis įlašinama vyzdžius plečiančių akių lašų.

Akių spaudimo matavimas | Akių klinika Klaipėdoje

Akių spaudimo matavimas

Matuojamas bekontaktiniu tonometru, Ščioco tonometru, tai svarbus tyrimas glaukomos diagnozavimui. Glaukoma – tai progresuojanti regos nervo liga, kurios metu nyksta tinklainės nervinių skaidulų sluoksnis.

Miežio, karpučių, papilomų šalinimas | Akių klinika Klaipėdoje

Miežio, karpučių, papilomų šalinimas

Jei susiformavo šaltas miežis, tinkamai gydant jis gali sunykti savaime, tačiau neretai tenka atlikti jo šalinimo operaciją.
Jeigu miežis, o ypač šaltasis, kartojasi, reikėtų nuodugniau ištirti, ar nėra galimo piktybinio proceso.
Karpos – gerybiniai navikai paprastai nesukelia pavojingų padarinių, tačiau sukelia tam tikrų nepatogumų. Atsiradusios ant apatinių ir viršutinių akių vokų gali trukdyti įprastinei regėjimo funkcijai.
Papilomos – rimtas ir dažnai skausmingas kosmetinis defektas. Ją sukelia papilomos virusas (dar vadinamas žmogaus papilomos virusu). Gali būti kelių milimetrų, ar net centimetro dydžio. Jos linkusios plisti, todėl svarbu kuo anksčiau jas pašalinti, kad neišplistų.

optinė koherentinė tomografija | Akių klinika Klaipėdoje

OCT (optinė koherentinė tomografija)

Lazerinis tyrimo metodas, kuriuo ištiriama akies vidinė struktūra. Tiriant įvertinamas ir tiksliai išmatuojamas regos nervo diskas, tinklainės sluoksniai ir jų storis. Tai ypač svarbu diagnozuojant ir sekant glaukomą, tinklainės ligas.

akipločio tyrimas | akių klinika Klaipėdoje

Perimetrija (akipločio tyrimas)

Tikrinama tinklainės, regos nervo ir smegenų funkciją. Akipločio tyrimas parodo pakitimus, kai jau būna pažeista 30% ar daugiau tinklainės nervinių skaidulų.

Ragenos topografija | Akių klinika Klaipėdoje

Ragenos topografija – arba ragenos žemėlapis

Šis tyrimas išmatuoja ragenos formą ir paviršiaus pakitimus. Tai svarbu nustatant keratokonusą. Keratokonusas sukelia matymo pablogėjimą kelias būdais. Ragenai tampant kūgio formos, jos paviršius deformuojasi, todėl formuojasi astigmatizmas, o dėl iškilesnės formos progresuoja trumparegystė.

Sausų akių diagnostika | akių klinika Klaipėdoje

Sausų akių diagnostika

Širmerio testo pagalba nustatomas akių sausumo lygis. Akims padėsime lašindami dirbtines ašaras, kurios praplauna, sudrėkina, sutepa akies paviršių.

Vairuotojų regos tyrimas | Akių klinika Klaipėdoje

Vairuotojų regos tyrimas

Ištiriamas regėjimo aštrumas, akiplotis, jautrumas kontrastui, spalvinis jutimas. Vairuotojas su regėjimo funkcijų sutrikimais negali tiksliai įvertinti pavojingos situacijos, kad galėtų greitai ir teisingai sureaguoti.

Seniai lankėtės pas akių gydytoją? Turite nusiskundimų?

Registruokitės pas gydytoją-oftolmologą konsultacijai. Akis tikrintis rekomenduojame bent kartą per du metus.​