Carrera prekinio ženklo akiniai

carrera akinių rėmelių prekinis ženklas

„Carrera“ tai 1956 metais įsteigta akinių įmonė. Nuo tada jų populiarumas labai išaugo, šiandien bendrovė tapo vienu iš populiariausių akinių prekės ženklų, kuriančių stilingus akinius.

„Carrera“ akiniai pagaminti iš nerūdijančio plieno, kurie yra atsparūs korozijai ir rūdijimui, jie puikiai palaiko formą. Gamybos procese yra nenaudojamas nikelis, dėl to akiniai yra hipoalergiški. Iš nerūdijančio plieno gaminami rėmeliai, gali būti įvairaus dizaino, taigi bet kokios veido formos asmenybė ras sau tinkamą modelį. Siekiant, kad patvarumas ir kokybė atrodytų stilingai, Carrera siūlo platų spalvų derinių ansamblį.

Tiems, kurie ieško lengvų, lanksčių ir patvarių akinių, „Carrera“ taip pat turi didelį plastikinių rėmelių pasirinkimą. Dėl naudojamo aukštos kokybės plastiko jie taip pat gali būti įvairiausių formų ir spalvų.

Carrera akinių rėmeliai yra apdoroti specialia danga, kuri garantuoja apsaugą nuo korozijos dėl naudojamos kosmetikos ar prakaito. Be to, rėmeliai prisitaiko prie vartotojo veido, todėl jie yra ypač patogūs, o trimačiai efektai suteikia šiems spalvingiems rėmeliams papildomo stiliaus įspūdį.

„Carrera“ prekės ženklas skirtas žmonėms, norintiems išsiskirti iš minios ir atkreipti į save dėmesį.