Mėnesio pasiūlymas

Trumparegystė yra refrakcijos yda, dėl kurios prastai matoma į tolį. Paprastai ji pasireiškia 5–16 metų amžiaus vaikams ir didėja jiems augant, stabilizuojasi sulaukus maždaug 18 metų.

Nedidelė trumparegystė paprastai neturi įtakos sveikoms akims. Bod Lenses MYO Care akinių lęšiai – specialiai sukurtas sprendimas efektyviam trumparegystės valdymui. Bod Lenses MYO Care lęšiai atsižvelgia į trumparegės akies centrinės ir periferinės refrakcijos ypatybes išilgai horizontalių ir vertikalių meridianų, kad būtų galima sukurti lęšio struktūrą, pasižyminčią 3 unikaliomis savybėmis: horizontalus defokusavimas, asimetrija, teigiamas sferinis vaizdo susiliejimas.

Klinikiniais tyrimai patvirtinta, kad Bod Lenses MYO Care lęšiai žymiai sulėtina trumparegystės progresavimą, palyginti su tradiciniais gydymo būdais. Adaptacijos prie lęšių laikotarpis yra trumpas, nes vaikų akys prie Bod Lenses MYO Care lęšių prisitaiko itin greitai. Vaikystėje pristabdžius trumparegystės progresavimą 1 dioptrija, rizika susirgti miopine makulopatija gali sumažėti net 40% Bod Lenses MYO Care akinių lęšiai – specialiai sukurtas sprendimas efektyviam trumparegystės valdymui. Trumparegystė yra regėjimo yda, dėl kurios prastai matoma į tolį. Paprastai ji pasireiškia 5–16 metų amžiaus vaikams ir didėja jiems augant. Esant didelei trumparegystei, gali išsivystyti patologinė trumparegystė, dėl kurios gali negrįžtamai pablogėti regėjimas, kurio jau negalima pakoreguoti akiniais ar kitomis priemonėmis.

Šiuo metu MYO Care lęšiams yra taikoma -25 % nuolaida. Kviečiame registruoti jaunuosius paciontus pas gydytoją – oftalmologą.

www.optikoscentras.lt | Rūpinamės Jūsų akių sveikata nuo 1994 metų.

Optikos centre vaikus konsultuoja gydytoja

Dominyka Borisovaitė

Būtina išankstinė registracija.
Vizito metu prašome laikytis visų saugumo reikalavimų.
Primename, jog profilaktinius akių tyrimus rekomenduojame atlikti kartą metuose.