Marius Morel vardiniai akiniai

morel akinių rėmelių prekinis ženklas

Morel“ tai prekinis ženklas, kurį metai iš metų kuria ne viena Morelių šeima. Dabar šį prekinį ženklą vysto jau ketvirtoji karta. Akiniai paraminti panaudojant naujausias technologijas, tačiau ypatingai didelis dėmesys yra skiriamas komfortui.

„Morel“ siūlo įvairovę. Jų kolekcijoje rasite ne tik drąsius sprendimus, tinkančius šiuolaikiniai, išsiskirti norinčiai asmenybei, bet ir rafinuoto stiliaus akinių rėmelius.

Verta pabrėžti, kad kuriant Morel prekinio ženklo akinius, prie jų dirba didelis būrys specialistų – tai meno vadovai, dizaineriai, spalvų specialistai bei unikalių prototipų gamintojai.

Šio prekinio ženklo akiniai dažnai buvo siejami su gana griežto stiliaus akinių rėmeliais, kurie skirti vyrams, tačiau Morel keičia šį stereotipą ir šiandien didžiuojasi tuo, kad gali sužavėti ir moteris.

Morel akinių kolekcijoje rasite ne tik skirtingos formos rėmelių, tačiau galėsite rinktis įvairių medžiagų ir spalvų kombinacijas.

Madingai ir moteriškai moteriai Morel sukūrė ypatingus, švelnaus atspalvio drugelio formos akinių rėmelius (Model 30184L), kurie pagyvina ir paryškina akis. Moteris, kuri siekia būti pastebėta, turėtų rinktis aksominės spalvos akinių rėmelius (Model 20075K). Rafinuotą stilių pabrėš minimalistiniai akinių rėmeliai, kurie puikus subtilumo ir elegancijos derinys (Model 60089M), o dailiosios lyties atstovėms, kurioms patinka rizika, skirti vintažiniai katės formos akinių rėmeliai, kurie paryškins antakių liniją, vizualiai padidins akis ir pridės pasitikėjimo (Model 20070K).