Darbo pasiūlymas optometrininkui

UAB Optikos centras – akių klinika laukia naujo komandos nario!

DARBO SKELBIMAS

Ieškom kolegos – optometrininkės/-o Klaipėdoje, pilnai darbo dienai ir ilgam laikui. Esi inovatyvus savo srities profesionalas, puikiai išmanai optometrijos darbo subtilybes, mėgsti bendrauti, myli savo profesiją ir domiesi naujausiomis optometrijos srities ir mokslo tendencijomis? – laukiame prisijungiant prie mūsų Optikos centro komandos!

Pasiūlymas oftalmologui

Darbo pobūdis

regėjimo aštrumo, refrakcijos nustatymas; akinių, kontaktinių lęšių korekcijos parinkimas;

malonus bendravimas su klientais ir kolegomis;

Optikos centre dirbame šiuolaikine, modernia aparatūra, taikome novatoriškus akių patikros metodus. Mokomės iš pačių geriausių šios srities profesionalų. Domimės mada, naujienomis kontaktologijos, akinių lęšių srityse.

Reikalavimai

turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą – Optometrijos studijų;

mandagiai, paslaugiai bendraujate ne tik su klientais, bet ir su kolegomis;

objektyviai ir sklandžiai sprendžiate konfliktines situacijas;

komandinio darbo įgūdžiai; gebate dirbti kompiuteriu;

anglų ir/arba rusų kalbų žinojimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

atsakingą, įdomų, modernia akių patikros aparatūra atliekamą darbą;

darbą veržliame, profesionaliame ir į sėkmę orientuotame kolektyve;

profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes mokymus ir seminarus;

patrauklų sugebėjimus bei pastangas atitinkantį atlyginimą;

premijas, priklausančias nuo darbo rezultatų;

pagarba, pasitikėjimu grįsta bendradarbiavimą.

Atlyginimas 1500-1700 Eur

Laukiame Jūsų gyvenimo
aprašymo el. paštu:
administracija@optikoscentras.lt
Tel. Nr. +370 699 36 246
Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informuojame, kad UAB „OPTIKOS CENTRAS“, kodas 140986064, adresas H.Manto g. 6, Klaipėda, darbuotojų atrankos vykdymo tikslu tvarkys kandidatų į siūlomą darbo vietą asmens duomenis. Daugiau informacijos Asmens duomenų tvarkymo politikoje.