Darbo pasiūlymas oftalmologui

UAB Optikos centras – akių klinika laukia naujo komandos nario!

DARBO SKELBIMAS

Ieškom kolegos – gydytojo- oftalmologo. Esi inovatyvus savo srities profesionalas, puikiai išmanai savo darbo subtilybes, mėgsti bendrauti, myli savo profesiją ir domiesi naujausiomis optometrijos srities ir mokslo tendencijomis? – laukiame prisijungiant prie mūsų Optikos centro komandos!

Pasiūlymas optometrininkui
kvadratas

Darbo pobūdis

Pacientų akių tyrimas šiuolaikine modernia oftalmologine aparatūra, kvalifikuotos medicininės pagalbos teikimas, akių sveikatos priežiūra, profilaktika, ligų diagnostika ir gydymas. Ambulatorinių oftalmologinių procedūrų atlikimas. Refrakcijos ydų korekcija.

kvadratas

Reikalavimai

galiojanti gydytojo oftalmologo licencija;
malonus bendravimas su klientais ir kolegomis;
atsakingumas, kruopštumas, atidumas; mokėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
kompiuterinis raštingumas.

komandinio darbo įgūdžiai; gebate dirbti kompiuteriu;

anglų ir/arba rusų kalbų žinojimas būtų privalumas.

kvadratas

Privalumai

gydytojo oftalmologo darbo patirtis;

patirtis chirurginėje oftalmologijoje ir/arba vaikų oftalmologijoje;

kalbėjims anglų ir/arba rusų kalbomis;

komunikabilumas, paslaugumas.

kvadratas

Mes jums siūlome

atsakingą, įdomų, modernia akių patikros aparatūra atliekamą darbą;
darbą veržliame, profesionaliame ir į sėkmę orientuotame kolektyve;
patrauklų sugebėjimus bei pastangas atitinkantį atlyginimą;
premijas, priklausančias nuo darbo rezultatų;
pagarba, pasitikėjimu grįsta bendradarbiavimą;
visas socialines garantijas;
galimybę derinti darbo grafiką.

Atlyginimas 1600-2200 Eur

Informuojame, kad UAB „OPTIKOS CENTRAS“, kodas 140986064, adresas H.Manto g. 6, Klaipėda, darbuotojų atrankos vykdymo tikslu tvarkys kandidatų į siūlomą darbo vietą asmens duomenis. Daugiau informacijos Asmens duomenu tvarkymo politikoje.

Laukiame Jūsų gyvenimo
aprašymo el. paštu:
administracija@optikoscentras.lt
Tel. Nr. +370 699 36 246
Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Susidomėjai? Susisiek su mumis:​