Darbas karantino metu

Mieli klientai,

Vykdydami LR Vyriausybės NUTARIMĄ DĖL karantino lietuvos respublikoS TERITORIJOJE PASKELBIMO ( 2020 kovo 14 d. Nr. 207 Vilnius):
„3.2.7. Draudžiama parduotuvių, prekybos ir (arba) pramogų centrų, išskyrus maisto, veterinarijos, vaistinių ir optikos prekių pardavimą…“
Informuojame Jus, kad nuo kovo 16 d. vykdysime būtinų optikos prekių/paslaugų prieinamumą piliečiams, dalinai veiks tik šis UAB Optikos centras salonas:

Manto g. 6, Klaipėda, +370 46 400 104
Darbo laikas: I-V 10:00 val. – 16:00 val., VI-VII nedirbsime.

Šiose optikose aptarnausime tik pageidaujančius:

  • įsigyti kontaktinius lęšius ir jų priežiūros priemones,
  • sulūžus akiniams ar praradus akinius, pagaminsime naujus pagal senų
  • akinių duomenis ar turimą receptą,
  • atsiimti pagamintus/suremontuotus akinius,
  • atsiimti kitas užsakytas prekes.

Būtinu atveju atvykus į Optikos saloną, saugodami Jūsų ir mūsų darbuotojų sveikatą, labai prašome: paskambinkite tel.: +370 46 400 104, į patalpą užeikite be lydinčių asmenų (po vieną), viduje dezinfekuokite rankas, laikykitės su personalu saugaus atstumo.

„3.4.3. Ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas:

  • 3.4.3.2. Planinių konsultacijų, diagnostinių, profilaktinių ir gydomųjų paslaugų atidėjimas, išskyrus pagalbą ir paslaugas, kurių nesuteikus pacientui atsirastų poreikis būtinajai medicinos pagalbai arba reikšmingai pablogėtų paciento būklė.“

Informuojame, kad šiuo laikotarpiu atsižvelgiant į LR Vyriausybės rekomendacijas oftalmologinės ir optometrinės paslaugos atidedamos, regos patikrinimo paslaugos nėra teikiamos.

Esame pasiekiami: el.paštu administracija@optikoscentras.lt ar tel.: +370 46 400 104, mob.: +370 61 538 812, FB @Optikoscentras.

Keičiantis situacijai, darbo laikas taip pat gali keistis. Apie pasikeitimus informuosime.

Linkime sveikatos ir kantrybės Jūsų Optikos Centras.