Vogue vardiniai akiniai

vogue akinių rėmelių prekinis ženklas

„VOGUE“ – tai prekės ženklas, atspindintis dominuojančias mados tendencijas. Šis vardas žinomas visame pasaulyje. Vogue orientuotas į jaunus ir madą vertinančius vartotojus, kurie tapatinasi su garsiomis tarptautinėmis asmenybėmis. „VOGUE“ akinių dizainą siekia pritaikyti moterims, siekiančioms neatsilikti nuo greitai besikeičiančio stiliaus pasaulio. Naujoji kolekcija smagi, gaivi ir moteriška, o kartais net drąsi.
Su Vogue dirbančios skirtingos dizainerės kuria kiekvienos serijos savitą stilių. Vogue akiniai sukurti dizainerės Babba pasižymi ryškia geometrine forma, kuri spinduliuoja moteriškumu, derančiomis tarpusavyje spalvomis ir linijomis papuoštomis svarowski kristalais.
Dizainerių Manuela Bordasch ir Catharina Dieterich kurtoje Vogue kolekcijoje dominuoja apvalios ir katės akių formos akinių rėmeliai, kurios dera su unikaliomis, subtiliomis ir žaismingomis detalėmis.
Marsica Fossati kurta Vogue kolekcija pasižymi storomis linijomis ir žaismingais piešiniais. Viliojantis linksmumas, retro stiliaus apvalūs rėmeliai, kurie suteikia pozityvius jausmus, jaunatviški potėpiai – tai detalės jūsų tobulam žvilgsniui su Vogue akiniais.