Timberland prekinio ženklo akiniai

timberland akinių rėmelių prekinis ženklas

„Timberland“ akiniai yra skirti vyrams, kurie mėgsta būti pastebėti. Modernios formos susimaišo su spalvų paletės įvairove ir sukuria išties ypatingus „Timberland“ modelius, kurie išsiskiria žaviu ir šiuolaikišku dizainu. Visi metaliniai ar plastikiniai rėmeliai yra sukurti taip, kad būtų itin kokybiški. Prekės ženklo misija –aktyvaus gyvenimo būdo skatinimas, dėl to labai svarbu tampa akinių patvarumas ir funkcionalumas. Dar vienas išskirtinis šio prekinio ženklo bruožas – ekologija. Rėmeliams gaminti yra naudojamos gamtą tausojančios medžiagos.
„Timberland“ akinių rėmeliai yra pritaikyti bet kokio amžiaus vyrams, kurie nori puikiai atrodyti tiek darbe, tiek mieste ar namuose, tiek sportuojant ar tiesiog leidžiant laiką su šeima lauke.
„Timberland“ gali pasiūlyti akinių formų įvairovę: nuo apvalių iki aviatoriaus tipo rėmelių. Spalvų paletė taip pat jūsų nenuvils: klasikinių atspalvių mėgėjai gali rinktis juodos, havanos ar mėlynos spalvos akinius, o norintiems išsiskirti „Timberland“ siūlo matinių spalvų ansamblius su ryškiai raudonais ir oranžiniais akcentais.