Prada prekinio ženklo akiniai

prada akinių rėmelių prekinis ženklas

„Prada“ akiniai spinduliuoja elegancija ir prabanga, nes tai yra vienas populiariausių mados prekės ženklų pasaulyje. Visi akiniai yra išskirtinai stilingi, rafinuoto stiliaus. Išskirtinė Prada kolekcija patenkins net įmantriausius aukštosios mados puoselėtojų norus. Prada akinių kolekcijoje rasite tiek modernių, tiek retro stiliaus akinių rėmelių.
„Retro Prada“ rėmeliai gaminami iš „universalaus ir populiaraus plastiko, naudojamo akinių gamyboje. Tai suteikia begales galimybių tekstūrai, raštams ir spalvai. „Prada“ kolekcijoje rasite retro vintažinius dizaino sprendimus. Pavyzdžiui, juodas rėmelis papuoštas subtiliais raštais arba papuoštas spindinčiais kristalais.
Ieškantiems modernaus žvilgsnio „Prada“ sukūrė akinių kolekcijas „Geek“, „Minimal“, „Exhibitionist“ ir „Journal“.
„Geek Prada“ rėmeliai pasižymi rafinuotu meistrišku išpildymu, orientuotu į technologinį dizainą ir itin modernią aukštosios mados viziją. Nesenstantys ir madingi sprendimai – šios kolekcijos išskirtinumas.
Exhibitionist „Prada“ rėmeliai išsiskiria dėl kūrybiškų dizaino sprendimų, kurie atsispindi detalėse. Akinių rėmelyje derinama skirtingų spalvų gama, parenkamas vienspalvis apatinis lankelio akcentas, taip pat unikali forma suteikia žvilgsniui originalumo.
Minimalistiniai „Prada“ rėmeliai yra retro ir klasikinio dizaino derinys, atspindintis patrauklią baroko prabangą. Šie akiniai yra ne tik aukštosios mados pavyzdys, tačiau puikiai tinka bet kurioje aplinkoje – darbe, šventėje ar vakarėlyje.
Nauji „Prada Journal“ akiniai pasižymi ypač lengvais ir plonais plastikiniais rėmeliais, kurie sukuria estetišką, klasikinį žvilgsnį.