Boss prekinio ženklo akiniai

boss akinių rėmelių prekinis ženklas

Vokietijos prabangūs mados namai Hugo Boss 1989 m. sukūrė nuostabiai gražius akinių rėmelius vyrams. Šiandien Boss prekinis ženklas yra žinomas visame pasaulyje.
„Boss“ naujoje saulės akinių kolekcijoje pristatomi stačiakampiai ir lašo formos akiniai, pagaminti iš plastiko. Plataus spalvų diapazonas tapo kolekcijos išskirtiniu bruožu. Vyrams, norintiems įvairovės, Boss pristato ir daugiau rėmelių formų. Griežtas ir vadovaujantis stilius – tai Boss akinių identitetas.

„Hugo Boss“ yra vokiškas prekės ženklas, jie suderina aukštą vokiečių estetinio tobulumo paveldą ir itališkas akinių dizaino tradicijas. „Hugo Boss Glasses“ įkūnija autentišką ir subtilią prabangą, akiniai yra sukurti vyrams, kurie siekia tobulo stiliaus ir išvaizdos.
„Hugo Boss“ akiniai prabangių aksesuarų kolekcijos dalis. Dauguma rėmelių yra skirti vyrams, tačiau Hugo Boss siūlo keletą modelių, skirtų stiprioms moterims, kurios siekia lygybės su vyrais šiuolaikinėje visuomenėje. „Hugo Boss“ akiniai leidžia kiekvienam atrodyti nepriekaištingai – nesvarbu, ar jums gera, ar bloga diena.
„Hugo Boss“ – naujoje kolekcijoje vyrauja vintažiniai akiniai. Šį sezoną į kolekciją grįžta retro stilius, kvadrato formos rėmeliai, kurie pagaminti iš ypač lengvų medžiagų, bet labai kokybiškų medžiagų. Subtilus stilizuotas HUGO logotipas papildo rėmelio įvaizdį.